განვიხილეთ საქართველოს გაზის მომარაგების საკითხი, ძალიან დეტალური და ამომწურავი ინფორმაცია მივეცი - ლევან დავითაშვილმა სუს-ის შენობა დატოვა
ირანმა და აშშ-მა ჟენევაში ბირთვული მოლაპარაკებების მეორე რაუნდზე პროგრესს მიაღწიეს, თუმცა სამუშაო ჯერ კიდევ არსებობს - აბას არაღჩი
საფრანგეთმა რუსეთის „ჩრდილოვან ფლოტთან“ დაკავშირებული ტანკერი რამდენიმე მილიონი ევროს ოდენობის ჯარიმის გადახდის შემდეგ გაათავისუფლა
აშშ-ის პრეზიდენტი გამუდმებით ამბობს, რომ ყველაზე ძლიერი სამხედრო ძალა ჰყავთ, თუმცა ამ ძალას ზოგჯერ შეიძლება იმდენად ძლიერი დარტყმა მიაყენონ, ვეღარ აღდგეს - აიათოლა ალი ხამენეი
გაათავისუფლეთ უსამართლოდ დაკავებული ახალგაზრდები, რომლებიც თქვენს მხარდამჭერებსაც კი ხინჯად აქვთ გულში გაჩხერილი - ფრაქცია „საქართველოსთვის“ პარლამენტს „ამნისტიის შესახებ“ კანონპროექტს წარუდგენს
ბუსა ჟვანიას ურთიერთობა რომ ჰქონდა კაკულიებთან, არ დაგვიმალავს, ის, რომ იცოდა ამ მკვლელობის შესახებ, გამორიცხულია, მე ასე ვფიქრობ - ნინო ქადაგიძე
ჩვენი მიზანი ისეთი განათლების სისტემის შექმნა უნდა იყოს, რომელიც ცოდნის მაღალ ხარისხთან ერთად, საკუთარი ქვეყნის წინაშე პასუხისმგებლობის განცდას ჩვენს მომავალ თაობებს ადრეული ასაკიდანვე აზიარებს - მიხეილ ყაველაშვილი
4 ოქტომბერს განვითარებულმა მოვლენებმა, სააშკარაოზე გამოიტანა რადიკალური ჯგუფების რეალური ჩანაფიქრი და მიზნები, ძალადობრივი გზით ხელში ჩაეგდოთ სახელმწიფო ინსტიტუტები და მოეხდინათ სახელმწიფო გადატრიალება - მიხეილ ყაველაშვილი
დღეს კიდევ უფრო თვალსაჩინოა, რომ ის ზეწოლა და შანტაჟი, რომელიც მომდინარეობს გარე ძალებისგან მათ მიერ მართული შიდა აქტორების გამოყენებით, ემსახურება საქართველოში და მთლიანად რეგიონში პროცესების ესკალაციას - მიხეილ ყაველაშვილი
გავრცელებული ინფორმაციით, ოზურგეთში ავტომობილის აფეთქების შედეგად კაცი დაშავდა, შსს-მ გამოძიება განზრახ მკვლელობის მცდელობის მუხლით დაიწყო
მინდელის სახელობის ხიდზე დაგეგმილი სამუშაოების გამო, საავტომობილო მოძრაობა ნაწილობრივ შეიზღუდება
2026 წლის რთველის დროს კიდევ უფრო დაფასდება ის მევენახე, ვინც იზრუნებს ყურძნის ხარისხსა და კონდიციურობაზე - ლევან მეხუზლა
მოვუწოდებთ შესაბამის თანამდებობის პირებს, ადეკვატური კვალიფიკაციით გაგრძელდეს ალეკო ელისაშვილის საქმის გამოძიება, შეწყდეს მისი უფლებების განგრძობადი დარღვევა, დემონიზაციის კამპანია - ადვოკატი